Chcem predať/ prenajať

ROZHODNITE SA PRE SPOLUPRÁCU S CENTRAL ESTATES


Vybrať si správneho obchodného partnera, na ktorého sa môžete spoľahnúť a dôverovať mu je jedna z najdôležitejších podmienok pre zavŕšenie úspešného obchodu.
Rýchlosť a komplexnosť našich služieb Vám zabezpečí, že sa Vaša nehnuteľnosť prenajme alebo predá za kratší čas a za výhodnejšiu cenu. Náš team Vám poskytne profesionálne poradenstvo a pomôže zodpovedať otázky počas celého procesu, ktorý spolu absolvujeme.


MARKETING


Naším hlavným marketingovým cieľom je aktívne vytváranie dopytu na Vašu nehnuteľnosť.  Sledujeme aktuálne trendy v reklame a inzerujeme na domácich a zahraničných realitných portáloch. Sme aktívni aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram, vďaka ktorým Vašu nehnuteľnosť uvidí široký okruh ľudí a potencionálnych záujemcov. Aktívne pracujeme s databázami našich klientov a partnerov, s ktorými spolupracujeme. Náš osobitný prístup a zvolenie správnej marketingovej stratégie zaručene prináša výsledky.


PRÁVNE PORADENSTVO


Spolupracujeme s renovovanými právnickými kanceláriami, ktoré sa špecializujú na predaj a prenájom nehnuteľností. Môžete sa spoľahnúť na naše zmluvy, právne poradenstvo a právnu pomoc.


FINANČNÉ PORADENSTVO


Úspešné financovanie je v procese kúpy nehnuteľnosti jedným z kľúčových faktorov. Či už plánujete riešiť kúpu s prípravou alebo bez prípravy financovania, v oboch prípadoch môžete využiť bezplatnú konzultáciu s naším partnerom, ktorý je odborníkom v oblasti financií. Poskytne Vám všetky potrebné informácie a rady a zároveň pomôže zjednodušiť celý proces vybavenia finančných prostriedkov v niektorej z finančných inštitúcií.


HOME STAGING


Cieľom techniky homestagingu je upraviť, vyzdobiť a zatraktívniť nehnuteľnosť tak, aby zaujala a prilákala čo najviac záujemcov.  Ľudia sa rozhodujú emotívne a preto je prvý dojem a vizuál Vašej nehnuteľnosti pri predaji zásadný. Vašu nehnuteľnosť upraceme, upravíme, prinesieme  vlastné doplnky a usporiadame tak, aby sa maximalizoval jej potenciál a šance na nájdenie svojho budúceho kupcu.


PROFESIONÁLNA FOTOGRAFIA A VIDEOPREZENTÁCIA


Krásna profesionálna fotografia, ktorá vystihuje Vašu nehnuteľnosť v tom najlepšom svetle je základ. Množstvo ľudí a zahraničných záujemcov si vyberá vhodné nehnuteľnosti selekciou z online ponuky. Preto sú kvalitné fotografie veľmi dôležiteé. Zároveň sme pripravení urobiť pre Vás aj online obhliadky a videoprezentácie, ktoré zachytia atmosféru Vašej nehnuteľnosti.