Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Náš tím

ROZHODNITE SA PRE SPOLUPRÁCU S CENTRAL ESTATES
 Vybrať si správneho obchodného partnera, na ktorého sa môžete spoľahnúť a dôverovať mu je jedna z najdôležitejších podmienok pre zavŕšenie úspešného obchodu. Rýchlosť a komplexnosť našich služieb Vám zabezpečí, že sa Vaša nehnuteľnosť prenajme alebo predá za kratší čas a za výhodnejšiu cenu. Náš team Vám poskytne profesionálne poradenstvo a pomôže zodpovedať otázky počas celého procesu, ktorý spolu absolvujeme.

MARKETING 
Naším hlavným marketingovým cieľom je aktívne vytváranie dopytu na Vašu nehnuteľnosť.  Sledujeme aktuálne trendy v reklame a inzerujeme na domácich a zahraničných realitných portáloch. Sme aktívni aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram, vďaka ktorým Vašu nehnuteľnosť uvidí široký okruh ľudí a potencionálnych záujemcov. Aktívne pracujeme s databázami našich klientov a partnerov, s ktorými spolupracujeme. Náš osobitný prístup a zvolenie správnej marketingovej stratégie zaručene prináša výsledky.

 

Makléri

CENTRAL ESTATES - NÁŠ TEAM

CENTRAL ESTATES - NÁŠ TEAM

maklér, maklér2

  • Slovensky
rusr lrm
Katarína Májovská

Katarína Májovská