Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Priestranný pozemok s rodinným domom na predaj v Limbachu

Interné ID: 20112023
Ulica: Gaštanová
Obec: Limbach
Okres: Pezinok
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemok pre rodinné domy
Iné:
230 000 €
vrátane provízie

Popis nehnuteľnosti

Priestranný pozemok s rodinným domom na predaj v Limbachu je situovaný v tichej lokalite pod lesom vedľa vinohradov. 
Rozloha pozemku je cca 1587 m2 plus tenisový kurt o výmere 792 m2 čo je spolu 2379 m2. Pozemok sa nachádza nad Machergutom 1. Typ pozemku: pre rodinné domy.
Na pozemku sa nachádza rodinný dom, ktorý je potrebné zrekonštruovať. K pozemku prislúcha bývalý tenisový kurt, ktorý je možný použiť na postavenie oddychovej zóny a altánkov, prípadne detského ihriska. 

LOKALITA: Limbach je súčasťou Bratislavského samosprávneho kraja, Malokarpatského regiónu. Historickou zaujímavosťou v obci sú rímskokatolický a evanjelický kostol. Je tu tiež základná škola, materská škola, školská jedáleň, školský klub detí, miestna knižnica, pošta a športový areál s futbalovým ihriskom. V okolí obce Limbach je možnosť výletov  po vyznačených  turistických trasách do okolitých lesov Malých Karpát a do rekreačných oblastí Suchý vrch  a Medvedie údolie (Limbašská dolina).V obci sa nachádzajú potraviny, čerpacia stanica,  vinárstva, reštauračné a ubytovacie zariadenia, pohostinstvá a cukráreň s detským ihriskom.
Pozemky sú vhodné pre bývanie prímestského typu pre všetkých, ktorí chcú opustiť ruch veľkomesta, bývať na pokojnom vidieku, ale mať príležitosť rýchlo a pohodlne sa dopraviť do Bratislavy alebo Pezinka. Jedná sa o jedný z najkrajších pozemkov v obci na južných svahoch nad obytnou zónou Machergut I. s prekrásnym výhľadom na vinohradnícku oblasť. 

CENA: 230.000 Eur zahŕňa komplexný realitný, právny servis a bezplatné hypotekárne poradenstvo. 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
1587 m2
Typ zeme:
mierne svahovitá
Inžinierske siete:
áno
Voda:
áno
Elektrika:
áno
Kanalizácia:
áno
Voda - blízko pozemku:
áno
Elektrika - blízko pozemku:
áno
Kanalizácia - blízko pozemku - kanalizácia:
áno

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti