Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Lukratívne kancelárske priestory v novostavbe s parkovaním na prenájom v Ružinove

Interné ID: 201221
Ulica: Teslova
Obec: Bratislava-Ružinov
Okres: Bratislava II
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Kancelárie
Iné:
1 520,44 €/mesiac
plus energie, parkovanie

Popis nehnuteľnosti

Lukratívne kancelárske priestory na prenájom v novostavbe v Ružinove s úžitkovou plochou 153.58m2 sú situované na 2 nadzemnom podlaží (3) bez výťahu. Možnosť prenájmu klimatizovaných skladových priestorov. K dispozícii je nepretržitá 24/7 recepčná služba, pripojenie na optický kábel / 3 provideri /. Cena za prenájom priestorov 9,90 €/m2/mesiac + DPH +3,95€ / m2 záloha za služby a energie okrem elektriny. Elektrická energia vyúčtovávaná na základe reálnej mesačnej spotreby. Cena za prenájom 1 parkovacieho miesta je 75,- Eur/mesiac/ bez DPH vrátane údržby.

Objekt disponuje vlastnými parkovacími miestami s možnosťou ich prenájmu. Jedná sa o vyhľadávanú lokalitu (Štrkovec) s vynikajúcou dostupnosťou na Bratislavský obchvat, do centra mesta a aj von z mesta.
Priestory sú k dispozícii ihneď.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
153.58 m2
Úžitková plocha:
153.58 m2
Kúpeľňa:
áno
Počet podlaží:
3
Počet kúpeľní:
1
Výťah:
nie
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Internet:
áno - iné pripojenie

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti