Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Lukratívne kancelárske priestory v novostavbe s parkovaním na prenájom v Ružinove

Interné ID: 201221
Ulica: Teslova
Obec: Bratislava-Ružinov
Okres: Bratislava II
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Kancelárie
Iné:
1 228,64 €/mesiac
plus energie, parkovanie

Popis nehnuteľnosti

Lukratívne kancelárske a skladové priestory na prenájom v 3- poschodovej administratívnej budove vo vyhľadávanej lokalite mestskej časti Bratislava - Ružinov / Śtrkovec /.
Kancelársky priestor o rozlohe 153,58 m2 je situovaný na 2 NZP. Možnosť prenajatia aj skladových priestorov.
Cena 8 €/m2/mesiac / m2 + DPH +4 € / m2 služby a energie**, - okrem elektrickej energie Elektrická energia vyúčtovávaná na základe reálnej mesačnej spotreby. - objekt disponuje vlastnými parkovacími miestami s možnosťou ich prenájmu. . - vynikajúca dostupnosť na Bratislavský obchvat, do centra a aj von z mesta. - vyhľadávaná lokalita mestskej časti Ba-Ružinov / Štrkovec / - útulné prostredie s rodinnou atmosférou - 24/7 recepčná služba - pripojenie na optický kábel / 3 provideri / Cena za prenájom 1 parkovacieho miesta je 100,- Eur/mesiac/ bez DPH/ v cene zimná a letná údržba parkoviska / ** cena za služby a energie zahŕňa: zabezpečenie budovy, nepretržitá recepčná služba, údržba spoločných priestorov, upratovanie spoločných priestorov, údržba parkovísk, služby správcu budovy, odvoz smetí, kúrenie, ohrev teplej úžitkovej vody, voda.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
153.58 m2
Úžitková plocha:
153.58 m2
Kúpeľňa:
áno
Počet podlaží:
3
Počet kúpeľní:
1
Výťah:
nie
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno
Internet:
áno - iné pripojenie

Pozrieť na mape

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti